top of page

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie OC

To ubezpieczenie, które pokrywa koszty odszkodowania osób trzecich. Jeśli spowodujesz wypadek, w wyniku którego zostanie uszkodzony inny samochód lub ktoś zostanie ranny, ubezpieczyciel zapłaci za naprawę pojazdu i wypłaci odszkodowanie. Najlepszą ofertę cenową pomoże Ci szybko wybrać Ola, Twoja Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa.

Musisz je posiadać. To obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla każdego zarejestrowanego
pojazdu, niezależnie od tego, czy go używasz, czy nie.
Ubezpieczenie AC

To ubezpieczenie, które warto wykupić, bo to Twoje dodatkowe zabezpieczenie przed zdarzeniami, na które nie masz wpływu. Pamiętaj, że cena ubezpieczenia autocasco uzależniona jest od wielu czynników, np. Twojego wieku czy historii jazdy. Najlepszą ofertę znajdzie dla Ciebie w parę minut Ola, Twoja Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa.

Autocasco to Twoja dodatkowa ochrona finansowa na wypadek zdarzenia drogowego, kradzieży samochodu,
uszkodzenia pojazdu przez nieznanych sprawców lub szkód wyrządzonych przez siły natury.
Ubezpieczenie Assistance

Dzięki ubezpieczeniu Assistance możesz wynająć samochód zastępczy, skorzystać z usługi holowania, dostarczenia paliwa, wymiany koła, awaryjnego otwierania czy naprawy auta na miejscu zdarzenia. Zapewnia Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to przydatne ubezpieczenie w podróży.

Gwarantuje Ci pomoc ubezpieczyciela w sytuacji awaryjnej z samochodem, jego kradzieży lub wypadku, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Zakup polisy nigdy

nie był taki prosty!

Napisz do mnie na komunikatorze Messenger, a ja w kilka minut przedstawię Ci najbardziej atrakcyjne oferty pod kątem Twoich potrzeb.

Kliknij i wybierz ubezpieczenie, jakiego szukasz!

bottom of page