Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie Assistance

Musisz je posiadać. To obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla każdego zarejestrowanego
pojazdu, niezależnie od tego, czy go używasz, czy nie.
Autocasco to Twoja dodatkowa ochrona finansowa na wypadek zdarzenia drogowego, kradzieży samochodu, uszkodzenia pojazdu przez nieznanych sprawców lub szkód wyrządzonych przez siły natury.
Gwarantuje Ci pomoc ubezpieczyciela w sytuacji awaryjnej z samochodem, jego kradzieży lub wypadku, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.
To ubezpieczenie, które pokrywa koszty odszkodowania osób trzecich. Jeśli spowodujesz wypadek, w wyniku którego zostanie uszkodzony inny samochód lub ktoś zostanie ranny, ubezpieczyciel zapłaci za naprawę pojazdu i wypłaci odszkodowanie. Najlepszą ofertę cenową pomoże Ci szybko wybrać Ola, Twoja Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa.
To ubezpieczenie, które warto wykupić, bo to Twoje dodatkowe zabezpieczenie przed zdarzeniami, na które nie masz wpływu. Pamiętaj, że cena ubezpieczenia autocasco uzależniona jest od wielu czynników, np. twojego wieku czy historii jazdy. Najlepszą ofertę znajdzie dla Ciebie w parę minut Ola, Twoja Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa.
Dzięki ubezpieczeniu Assistance możesz wynająć samochód zastępczy, skorzystać z usługi holowania, dostarczenia paliwa, wymiany koła, awaryjnego otwierania czy naprawy auta na miejscu zdarzenia. Zapewnia Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to przydatne ubezpieczenie w podróży. Pamiętaj, zakres ubezpieczenia Assistance może być różny w zależności od ubezpieczyciela. Ola, Twoja Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę w kilka minut.